KØKKENBÆNK, funktionel, 1930'erne.

329057. KØKKENBÆNK, funktionel, 1930'erne.

Skabe, skuffer og bøjler. Udtrækkelig disk.
Ca. længde 98, bredde 59, højde 84 cm.

Brugsslitage. Ridser, misfarvning, lynlåse skæve. Revne på kanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.003