BESTIK KOLLEKTION, nysølv, 20. århundrede.

328701. BESTIK KOLLEKTION, nysølv, 20. århundrede.

Gafler, knive, skeer, kagespatel, ostehøvl og meget mere.
Blandt andet AB Nils Johan.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blandt andet AB Nils Johan.

Brugsslitage.

Antal besøg: 629