SIGNIERT DOMBERG. stilleben. Lyserøde roser i vase.

327609. SIGNIERT DOMBERG. stilleben. Lyserøde roser i vase.

Olie på lærred, moderne, signeret nederst til højre. Galleriramme, mål ca. Ramme 58,5 x 48,5 cm, maleri 50 x 40 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

HannoVerum
Antal besøg: 12.931