WILLIAM HEMSLEY. "Run", olie på lærred, signeret.

327442. WILLIAM HEMSLEY. "Run", olie på lærred, signeret.

36x26.

Knitring og mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

36x26.

Knitring og mindre farvetab.

Antal besøg: 1.466