TØNDE, tin, stemplet Johan Ringeltaube (Linköping 1740-1760).

327018. TØNDE, tin, stemplet Johan Ringeltaube (Linköping 1740-1760).

Diameter 35,5 cm.

Slitage, rifter, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 35,5 cm.

Antal besøg: 757