VANDFARVETEGNING BIEDERMEIER.

VANDFARVETEGNING BIEDERMEIER.
326302. VANDFARVETEGNING BIEDERMEIER.

Skakspillet i haven. Akvareltegning på pap, usigneret. Ca. 11*9,5 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Pro Art Kunsthandel
Antal besøg: 1.356