SMYKKER og DAMEUR, 4 dele, sølv, 20. århundrede.

32628. SMYKKER og DAMEUR, 4 dele, sølv, 20. århundrede.

Halskæde, længde ca. 42 cm.
Halskæde med vedhæng i form af et firben.
Dame armbånd.
Armbånd, i form af 2 heste.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Halskæde, længde ca. 42 cm.
Dame armbånd.
Armbånd, i form af 2 heste.

Brugsslitage.

Antal besøg: 644