VÆGSKAB, 20. århundrede.

VÆGSKAB, 20. århundrede.
325906. VÆGSKAB, 20. århundrede.

Fyrretræ. Badge mærket Hjärtstädts Publishers Kristinehamn.
Ca. længde 47, bredde 12, højde 62 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.239