SAMOVAR, kobber og smedet, 20. århundrede.

325576. SAMOVAR, kobber og smedet, 20. århundrede.

Vandhane i messing. Højde ca 41 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.753