Kuffert, militær, 20. århundrede.

323381. Kuffert, militær, 20. århundrede.

Metalbeslag og læderspænder.
Længde 80 cm, bredde 26 cm, højde 27 cm.

Have på.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Metalbeslag og læderspænder.

Have på.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.354