VÆGSKAB, malet pels, dateret 1806.

323179. VÆGSKAB, malet pels, dateret 1806.

Længde 48, bredde 29, højde 53 cm.

Slitage og farvetab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og farvetab.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 629