PERSONSKALA, "stathmos", midten af det 20. århundrede.

323061. PERSONSKALA, "stathmos", midten af det 20. århundrede.

Højde 105 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 105 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.240