BORD, bladformat, midten af det 20. århundrede.

322927. BORD, bladformat, midten af det 20. århundrede.

Svarer til Gillis Lundbergs "Løvet" Længde 72 cm. Bredde 36 cm. Højde 48 cm.

Mindre finerskader og overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.544