SPILKONSOL, 3 stk. Sony Playstation.

322653. SPILKONSOL, 3 stk. Sony Playstation.

3 baseenheder og 3 håndcontrollere.

Brugsslitage. Mangler både strømadaptere og kontroller. En af lugerne kan ikke lukkes ordentligt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 766