FIGURER, et par, træ, hunde, orientalsk, 20. århundrede.

322529. FIGURER, et par, træ, hunde, orientalsk, 20. århundrede.

Et par hunde/løver leger med hver sin bold. Inde i bolden er en anden løs bold.
Længde 18, bredde 13, højde 18 cm.

Brugsslitage og lidt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og lidt slid.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 826