BARNBYRÅ og STOL, hvidmalet, 18/1900 tallet.

322503. BARNBYRÅ og STOL, hvidmalet, 18/1900 tallet.

Kommode, længde 56, bredde 31,5, højde 71 cm. 3 skuffer.
Stol, total højde 64 cm.

Senere maleri. Brugsslitage/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stol, total højde 64 cm.

Antal besøg: 829