GOCART, 85cc, Rocket 85.

GOCART, 85cc, Rocket 85.
322400. GOCART, 85cc, Rocket 85.

Børnemodel Motormærket raket 85 Trækstart.

Slitage, dæksler mangler, en skivebremse foran mangler, ikke serviceret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.794