MIDDAGSSÆT, 57 dele, "St Louis", Johnson Bros, England.

322017. MIDDAGSSÆT, 57 dele, "St Louis", Johnson Bros, England.

10 tallerkener, 12 forretstallerkener, 14 middagstallerkener, 14 dybe, 4 serveringsfader, sauceskål, skål og terrine.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.608