BARBRO DANIELSSON. Vinterlandskab, olie på lærred, signeret BMD.

320740. BARBRO DANIELSSON. Vinterlandskab, olie på lærred, signeret BMD.

45 x 37 cm.

Alders slid.
Mindre plet er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 37 cm.

Alders slid.
Mindre plet er til stede.

Antal besøg: 1.706