PIANO, "Bambino", nordisk klaver, jacaranda.

320623. PIANO, "Bambino", nordisk klaver, jacaranda.

Længde 118, bredde 53, højde 85 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 16.002