HØJTTALERE 1 par, Zachry EM24.

3204176. HØJTTALERE 1 par, Zachry EM24.

Lydselskabet/Zachry, omkring slutningen af 1970'erne/begyndelsen af 1980'erne. Fineret med valnød. 3-vejs med 10" basiselementer, mellemklassekuppel og 4 kuppeltællere.

Højde 98
Bredde 38
Dybde 35
(cm pr. Stykke).

Mindre ridser og skrammer, finér med nogle stødmærker i bunden. Nogle „plops“ til frontbeskyttelsen sidder løst. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 98
Bredde 38
Dybde 35
(cm pr. Stykke).

Antal besøg: 2.580