TABURMAJOR, anden halvdel af det 20. århundrede.

320080. TABURMAJOR, anden halvdel af det 20. århundrede.

Træ, forkromet metal og sten.
Højde ca. 173 cm.

Brugsslitage. Fod med Kantstødt. Der mangler en knop.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træ, forkromet metal og sten.
Højde ca. 173 cm.

Antal besøg: 1.599