VÆGUR, eg, Junghans, første halvdel af det 20. århundrede.

319965. VÆGUR, eg, Junghans, første halvdel af det 20. århundrede.

Udsmykning af pilastre.
Hvid emalje urskive mærket J.
Højde 96 cm.
Længde 39 cm.
Bredde 18 cm.

Ikke funktionstestet.
Have på.
Skader.
Orangreb.
Pendulophæng defekt. Nøgle mangler.
Afvisning.
To defekte dekorative elementer medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udsmykning af pilastre.
Hvid emalje urskive mærket J.
Højde 96 cm.
Længde 39 cm.
Bredde 18 cm.

Ikke funktionstestet.
Have på.
Skader.
Orangreb.
Afvisning.

Antal besøg: 1.891