LOFT LOFT, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

319948. LOFT LOFT, messing, anden halvdel af det 20. århundrede.

Med fire lyspunkter, messingramme og glasprismer.
Diam: 44, Højde: ca 30 cm.

Mindre Brugsslitage. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diam: 44, Højde: ca 30 cm.

Antal besøg: 898