LÆNESTOL, empirestil, 19./20. århundrede.

319835. LÆNESTOL, empirestil, 19./20. århundrede.

Birk med sorte detaljer.

Brugsslitage og slidt tøj.

Få foretaget en gratis vurdering!

Birk med sorte detaljer.

Brugsslitage og slidt tøj.

Antal besøg: 1.329