JOHAN BÄCKSTRÖM. TILSKREVET. Kabinet, dateret 1813.

319472. JOHAN BÄCKSTRÖM. TILSKREVET. Kabinet, dateret 1813.

Ca. længde 105, bredde 47, højde 199.

Slitage, ridser, blå mærker, tab af maling.
Masketung. Bagside med huller.
Renoveret og suppleret.
En lås mangler og en senere.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Renoveret og suppleret.
En lås mangler og en senere.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 5.474