BILER, 7stk, Dinky Toys.

BILER, 7stk, Dinky Toys.
3193083. BILER, 7stk, Dinky Toys.

Længder: ca. 10-15 cm.

Mærker/ridser.
Citroen mangler gummi på et hjul.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længder: ca. 10-15 cm.

Mærker/ridser.

Antal besøg: 549