BORDPENDUL, empirestil, tidligt 1900.

319245. BORDPENDUL, empirestil, tidligt 1900.

Indretning med 2 delfiner. Sortfarvet træ.
Højde ca. 23 cm.

Brugsslitage. Pendul til rådighed. Skader på urskiven.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 23 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.069