PENDUL, forgyldte og væglampetter, 1900-tallet.

318959. PENDUL, forgyldte og væglampetter, 1900-tallet.

Pendulets højde ca 54 cm.

Brugsslitage, mindre skader på forgyldningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendulets højde ca 54 cm.

Antal besøg: 813