VÆRKTØJSKASSE Wisent.

VÆRKTØJSKASSE Wisent.
3185020. VÆRKTØJSKASSE Wisent.

Med diverse værktøjer, herunder 1/2" skraldenøglesæt, ikke komplet - delvist mangler værktøj.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.902