LYSSTALE, træ, almindelig mand, 1900-tallet.

317750. LYSSTALE, træ, almindelig mand, 1900-tallet.

Højde 44 cm. Lette arme aftagelige.

Brugsslitage. Mindre ridser/pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.944