BIBEL, Gustaf II Adolfs Bibel, anno 1618.

317523. BIBEL, Gustaf II Adolfs Bibel, anno 1618.

Svin læder.
Restaureret af konservator.

Slitage, 2 sider ikke original. Gulning, slitage, pletter, folder, enkelte sider med skader. Sider ikke crawlet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Svin læder.
Restaureret af konservator.

Antal besøg: 2.272