CHIFFONJÉ, 1800-tallet.

CHIFFONJÉ, 1800-tallet.
315464. CHIFFONJÉ, 1800-tallet.

Længde ca. 84, bredde 35, højde 109 cm.

Slitage, skader, løse beslag.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader, løse beslag.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 937