VIKSKÄRM, 20. århundrede.

VIKSKÄRM, 20. århundrede.
314423. VIKSKÄRM, 20. århundrede.

Malet på lærred.
Længde 135 cm Højde 150 cm.

Alder og Brugsslitage.
Maler med lidt farveudløsning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malet på lærred.
Længde 135 cm Højde 150 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.045