BARBORD, med tre stole, eg.

BARBORD, med tre stole, eg.
3142771. BARBORD, med tre stole, eg.

Tabeller
Højde ca. 100 cm
Bredde ca. 70 cm
Dybde ca. 70 cm
Stol
Højde ca. 100 cm
Bredde ca. 37 cm
Dybde ca. 45 cm
Sædehøjde ca. 73 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tabeller
Højde ca. 100 cm
Bredde ca. 70 cm
Dybde ca. 70 cm
Stol
Højde ca. 100 cm
Bredde ca. 37 cm
Dybde ca. 45 cm
Sædehøjde ca. 73 cm.

Antal besøg: 795