GLAS OBJEKTER, 3 dele inklusive Murano Italien.

313382. GLAS OBJEKTER, 3 dele inklusive Murano Italien.

Kande, Murano, label signeret.
Skål og lommeur.
Højde ca. 12-18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål og lommeur.
Højde ca. 12-18 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 812