SOFA, og 2 stole, New Renaissance, omkring århundredeskiftet 1900.

313325. SOFA, og 2 stole, New Renaissance, omkring århundredeskiftet 1900.

Sofa længde 138, bredde 78, ryg højde 92 cm.

Brugsslitage, mindre stødmærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 872