TUULIKKE PIETILÄ. Blandede medier.

313219. TUULIKKE PIETILÄ. Blandede medier.

Kubistisk sammensætning. Signeret og dateret -50 21x16 cm.

Oramad. Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad. Lidt gulnet.

Antal besøg: 975