BILLEDRAMME, 1800-tallet.

BILLEDRAMME, 1800-tallet.
313184. BILLEDRAMME, 1800-tallet.

Ydre mål: 86,5 x 103.
Indvendige mål: 53 x 70 cm.

Aldersslitage, mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ydre mål: 86,5 x 103.
Indvendige mål: 53 x 70 cm.

Antal besøg: 1.874