SOLKLOKKE, metal 1900-tallet.

SOLKLOKKE, metal 1900-tallet.
312777. SOLKLOKKE, metal 1900-tallet.

Højde 88 cm. Diameter 50 cm.

Brugsslitage. Der mangler en skrue.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 88 cm. Diameter 50 cm.

Antal besøg: 1.037