Indrammede tyske medaljer, Første Verdenskrig.

312180. Indrammede tyske medaljer, Første Verdenskrig.

Med følgebrev, dateret 1935. 22x35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.129