Kommode, Alf Svensson, Bjästa Möbler.

312128. Kommode, Alf Svensson, Bjästa Möbler.

Bestil. Et par døre med flettet rattan.

Brugsslitage. Ben fikseret. Der mangler skruer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 7.491