STIG SÖDERSTEN. Indvendigt motiv, olie på Panel, signeret.

311515. STIG SÖDERSTEN. Indvendigt motiv, olie på Panel, signeret.

50 x 86 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 86 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.071