KØKKENSOFA, 18/1900 tallet.

KØKKENSOFA, 18/1900 tallet.
311442. KØKKENSOFA, 18/1900 tallet.

Aftageligt sæde. Rigt skåret krone.
Længde 191 cm.
Sædehøjde 58 cm.

Brugsslitage, stødmærker, revner/skader er til stede, sædehynde med snavs og pletter og nedslidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 191 cm.
Sædehøjde 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.841