MICHAEL STEPHANON. Olie på lærred, Interiørbillede, signeret.

311384. MICHAEL STEPHANON. Olie på lærred, Interiørbillede, signeret.

48,5 x 58,5 cm.

Mindre ridse på mors blå nederdel.

Få foretaget en gratis vurdering!

48,5 x 58,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 3.099