TESIL, fad- og kageskovl, sølv, dels CG Hallberg.

310544. TESIL, fad- og kageskovl, sølv, dels CG Hallberg.

Te-si, GAB, 1918, længde 14 cm Fad, CG Hallberg, 1917, diameter 8 cm Kagespatel, stemplet DA, 830 S, længde 21,5 cm Vægt 133 gram.

Te-si med monogram, Brugsslitage, ridser og sortfarvet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.472