309943. SALONGRUPPE, 4 dele, Rokoko stil.
1 sofa, 2 lænestole og 1 bordplade mærket Oscar Edv. Ekelunds snickerifabriks AB Virserum.
Sofa længde 163 cm.
Ryghøjde 88 cm.
Bordlængde 94 cm. Bredde 65 og højde 64.
Alder og Brugsslitage. Stoffet med lidt brugsspor Bordplade med en mindre plet.
Sofa længde 163 cm.
Ryghøjde 88 cm.