AMPEL, keramik, messing, 20. århundrede.

309258. AMPEL, keramik, messing, 20. århundrede.

Med art nouveau indretning, yderfor i keramik, inderdel og kæder i messing.
Diam: 16, Højde inklusive kæde: 118 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.015