HAL MØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

3090941. HAL MØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

Højde ca 92 cm, ca 99 x 41 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 485