SKÆNK, hvidmalet, rokokostil, århundredeskiftet 1900/2000.

308399. SKÆNK, hvidmalet, rokokostil, århundredeskiftet 1900/2000.

højde 81,5, bredde 154,5, dybde 44 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.594